0
0

Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9" black

Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9
Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9
Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9
Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9
Sale
-28 %
New
В наявності
Код: R07B
Артикул: R07B
Вага: 0.00кг
Виробник: Forrest
1134.00 грн. 819.00 грн.
До кінця акції:
Оплата
Доставка
Доставка ROZETKA
від
100.00 грн.
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
від
70.00 грн.
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка по Києву
Кур'єрська доставка по Києву
завтра
Від
200.00 грн.

Опис Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9" black

Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9" CR5 black представляє собою практичний складаний ніж з серії Razer, розроблений для активних користувачів. Він стане чудовим помічником як у походах, так і на риболовлі або під час кемпінгу, а також підходить для повсякденного використання. Ергономічна рукоятка ножа створена з синтетичного матеріалу G10, що гарантує надійний захват і стійкість до значних навантажень завдяки антиковзному покриттю. Лезо з нержавіючої сталі S5Сг13 з сатиновим фіналом забезпечить довговічність. Завдяки лазерному заточенню, воно довго зберігає гостроту. Складаний механізм Liner Lock з шарикопідшипником надійно утримує лезо у відкритому і закритому положенні. Компактні розміри забезпечують зручність під час транспортування. Forrest Razer – це ніж, на який можна розраховувати в будь-яких обставинах!

Основні характеристики Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9" black

Характеристики Flagman
Вага 109.5 г
Довжина в складеному вигляді 11.5 см
Довжина з руків'ям 20 см.
Довжина леза 8.5 см.
Колір Black
Конструкція Розкладний
Тип Туристичний

Відгуки про Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9" black

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9" black

Немає запитань про цей товар.
Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9
Ніж складаний Forrest Razer R07B Jack-Knife 7.9" black
Код: R07B
В наявності
1134.00 грн. 819.00 грн.
Нещодавно переглянуті
Sale
-5 %
New
Чоботи Simms Challenger 7`` Boot Black 10 (13939-001-10)
Код товару:13939-001-10
В наявності
9270.00 грн. 8807.00 грн.
Sale
-5 %
New
Кноб Daiwa RCS I SHAPE CORK KNOB RED (00056124)
Код товару:00056124
В наявності
1660.00 грн. 1577.00 грн.
Sale
-5 %
New
Футболка Simms Hook & Loop T-Shirt Athletic Heather M (14102-1099-30)
Код товару:14102-1099-30
В наявності
1700.00 грн. 1615.00 грн.
Sale
-10 %
New
Воблер Tackle House Elfin Mini Cicada F 28mm 1.8g #Aurora Chart (2333485)
Код товару:2333485
В наявності
505.00 грн. 455.00 грн.
Sale
-28 %
New
Ніж складаний Forrest Razer R02B Jack-Knife 8.9
Код товару:R02B
В наявності
1134.00 грн. 819.00 грн.
Sale
-21 %
New
Воблер Abu Garcia Svartzonker McMy Tail 200mm 83g #Crucian Carp (1550147)
Код товару:1550147
В наявності
1330.00 грн. 1050.00 грн.
Sale
-5 %
New
Сумка Daiwa Infinity System Low Level Carryall (18850-200)
Код товару:18850-200
В наявності
3580.00 грн. 3401.00 грн.
Sale
-10 %
New
Монтаж King Kong Stinger 21-UVO 1/0 (2353772)
Код товару:2353772
В наявності
250.00 грн. 225.00 грн.
Sale
-6 %
New
Нагетс Dynamite Baits Pop-Ups super fismeal slow sinking nuggets yellow/red (DY356)
Код товару:DY356
В наявності
360.00 грн. 340.00 грн.
Sale
-5 %
New
Шорти Simms Seamount Short Silt 36W (14336-359-W36)
Код товару:14336-359-W36
В наявності
4860.00 грн. 4617.00 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback